poniedziałek, 8 lipca 2013

"Nie ogar"

Cześć ;-) Znalazłam dosłownie chwilkę czasu i postanowiłam dla Was napisać post.Nie będzie on tematyczny ,tylko taki o życiu :co się dzieję?czemu tak żadko posty? itp :) 
BLOG 
Pierw poruszę sprawę postów,czyli dlaczego tak żadko się pojawiają? Ostatnio nie miałam weny do pisania,kilka razy zdarzyło mi się,że chciałam coś napisać,ale potem straciłam do tego chęci i pomyślałm sobie blogowanie to ma być dla mie przyjemność,a nie praca. Niedługo tak jakby o tym blogu zapomniałam,bo zbliżał się koniec roku szkolnego,chciałam youtube ogarnąć,aska i fb (prywatnego jak i tego dla Was). Dziś jednak znalazłm chęci i czas do napisania jakiejkolwiek notki. W przyszłości postram się bardziej zmobilizować i dodawać je częściej. Jednak "niechęć" nie jest jednym tego powdem. Teraz pewnie pomyślicie sobie "przecież są wakacje" taak są wakację,ale pomimo to na drugi roku muszę załatwić sobie książki od kogoś (bo po co kupować nowe?). Taalk,owszem od Marty kupuję,ale ona nie ma wszystkich taki samych :-< i też razem z Martą próbujemy jej załawić (Marcie) i to nie jest tak,że w wakacje mam zawsze czas :) ,ale dziś spawa książek się zakończy,bo tych ,który nam (mi i Marcie) nie udałó się"zdobyć" kupimy sobie nowy i przy okazji ćwiczenia i zeszyty. I praktycznie tak naprawdę od jutra zaczynamy takie lużne wakcje ;-) Jeśli chodzi o tą sprawę to tyle ;-)Myślę,że sprawę bloga mamy załaywioną :)
YouTube
Jeżeli chodzi o youtube to tak naprawdę dużo przez ten czas się zmieniło.Doszło nam więcej widzów i antyfanów tak zwanych hejterów ;-) My się jednak imi nie przejmujemy:bo po co?! Uważam,że każdy powinien znać swoją  wartość i jeśli kręcenie filmików na youtube jest hobby to powinien to robić i nie przejmować się opinią innych. Przy okakzji bardzo chciałabym podziękwaćnaszym widzomy,bo jest już ich 306.Co prawda było 307... pozwólcie,że wyjśnię Wam dlaczego. Dlatego,że jak wiecie,albo i nie wiecie zakońćzyło się rozdanie na naszym kanale ,w wynikach rozdania wspomniałam o takich "typach",którzy subują kanał tylko dlatego,żeby mieć jakies szansę na wygran,a jeśłi nie uda się to anulują subskrybcj,my byłyśmy na to przygotowane. W taki sposób postąpiło 5 osób (może i dla Was mało). I miałysmy 302 widzów. Jak wzieło się to 306? po prostu natkneli się na nas,spodobał się nasz kanał i wcisneli przycick "subskrybuj";) Filmik staramy się dodawć przynajmniej co 3-4 dni ;-) Właśnie teraz przesyła się projekt denko (w moim wykonaniu)który nagrałąm wczoraj :) Jest 43%,a pozostało jeszce 170 minut,więc bardzo długo się filmiki wgrywają.

No chyba na tyle z tej notki,było ona taka oglna i wyjaśniąca sprawy bloga jak i youtuba. Życzę Wam miłego dzionka ,pa ;*
Filmik z wynikami rozdania :

3 komentarze:

  1. Wreszcie wróciłaś!


    Zapraszam na post dodany chwilkę temu:

    julalula.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń