środa, 10 kwietnia 2013

Mój znienawidzony przedmiot szkolny !

Siemaaaanoko! Więc dziś jak już zdążyliście przeczytać po nazwie posta będzie on o moim znienawidzony przedmiocie szkolnym, po prostu o takim którego najbardziej nie lubię,chyba każdy z Wam ma taki ;P Jestem pewna,że właśnie wielu z Was najbardziej nie lubi matematyki... i pewnie sądzicie,że właśnie jest to mój najbardziej znienawidzony przedmiot. Otóż nie! :) Moim przedmiotem ,którego najbardziej nie lubię jest to HISTORIA! W dalszej części postu wyjaśnie Wam właśnie dlaczego jej tak nie lubię :) Więc ZAPRASZAM :)
Nienawidzę tego przedmiotu,a niestety w środy i czwartki go mamy :(  Pewnie jesteście ciekawe dlaczego go nie lubię! Nie lubię go dlatego,ponieważ uważam,że jest nudy i nie rozumiem sensu w tym,żeby uczyć się tego co było w średniowieczu,albo ze 100 lat temu.(pewnie teraz bd dużo hejtów,ale to jest moje zdanie :)) Jest jeszcze kolejny powód dlaczego nie lubię histori!Nie lubię jej dlatego,że po prostu nie lubię wracać do przeszłości,a historia jest właśnie taki przedmiotem.... Poza tym ciężko się jej uczę.(a niestety za tydzień mam sprawdzian :() Chociaż mało piszę się na histori w zeszycie (przynajmniej u nas) to i tak wolę matematykę. Nudzi mnie to jak mam czytać co się działo pare tysiędzy lat temu,a tymbardziej,że wcale mnie to nie obchodzi;) No i to tyle! Właśnie dlatego nie lubię historii! Pewnie będzie dużo hejtów,ale kazdy z Was ma znienawidzony przedmiot! Oke..


Piszcie jak Wam się post podobał! Dosłownie wpadł mi do głowy 30 minut temu :) Zaczęłam robić zdj mątować je i pisać posta. Zachęcam Was do podzielenia się jaki jest Wasz znienawidzony przedmiot i dlaczego! Napiszcie mi to w komętarzach,albo po prostu sami napiszcie takiego posta! Chętnie Poczytam :)

PA,pa :*


1 komentarz:

  1. Hhahahahah... ja nie cierpię fizyki... ale historię lubię. To znaczy, nie lubię odpytywania i sprawdzianów i uczenia się dat na pamięć, ale uwielbiam lekcje historii. My na historii to mamy głównie wykłady, a mnie fascynują historie ludzi, którzy żyli ileś tysięcy lat temu... ale nie ciekawią mnie bitwy, strategię i w ogóle, ale kultura, trochę może sztuka dawna, a przede wszystkim życie codzienne. Ej tam, ja hejtować nie będę... każdy lubi co chce i masz prawo do własnego zdania. Tak jak i ja... niektórzy ludzie nie rozumieją na przykład, że lubię "W pustymi i w puszczy"... wyobraź sobie, jakie hejty lecą, jak o tym mówię w towarzystwie xDD zapraszam do mnie w wolnej chwili
    http://strange-of-unreal.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń